Dit ga jij doen
De uitdagingen in de zorg vliegen je dagelijks om de oren: personele tekorten, sterk toenemende kosten en niet te vergeten de steeds groter wordende groep mensen die een beroep doet op professionele hulp. Als Lean consultant in de zorg ken je deze uitdagingen als geen ander maar zie je ook zoveel dingen die beter, slimmer of anders kunnen. Alleen die dingen doen die waarde toevoegen voor onze cliënten, patiënten of andere klanten: dat is toch wat we allemaal willen? Dus waarom is het dan zo moeilijk?
Weet jij hoe wij onze klanten in de zorg verder kunnen helpen om vanuit het perspectief van de klant, elke dag weer, bezig te zijn met de vraag hoe het werk leuker, makkelijker en slimmer kan? Met als uiteindelijke doel de kwaliteit in de zorg te laten toenemen en de zorg te vernieuwen en betaalbaar te houden? Dan pas je waarschijnlijk perfect bij ons.
Als Lean consultant in de zorg help je organisaties om een Lean organisatie te worden. Soms begint dit bij het optimaliseren van een bepaald proces of het verzorgen van een training aan een specifiek team. Maar vaak vervullen wij ook de rol van programmamanager en geven wij samen met medewerkers uit de zorgorganisatie de Lean transitie vorm. Kortom, geen dag is hetzelfde. Zo kan je in de ochtend een strategische workshop begeleiden voor een managementteam, heb je daarna met een collega een salesgesprek bij een potentiële klant en eindig je de dag met het geven van een interne training aan onze junior en medior collega's.
“Het is zo gaaf om te zien dat zoiets als een dagstart een team naar een heel ander niveau kan brengen. Medewerkers die echt samen acties oppakken en daardoor leren en verbeteren. Met blije medewerkers, cliënten én opdrachtgevers tot gevolg. Dat is waar ik elke dag weer energie van krijg.” - Quote Senior Consultant bij Morgens
Opdrachten die Morgens uitvoert zijn onder andere:
In alle programma’s en projecten waar Morgens klanten bij ondersteunt, staan zowel de verandering als de mens centraal. In onze visie zijn project- en verandermanagement dan ook onlosmakelijk met elkaar verbonden. Bekijk de cases op de website voor voorbeelden van onze projecten. Onderzoeken en publicaties over de zorg vind je in ons magazine.
Wie wij zijn
Iedereen is welkom bij Morgens!
Dat is ons uitgangspunt. We geloven namelijk dat verschillende perspectieven, achtergronden en kennis het samenwerken leuker maakt én ervoor zorgt dat we beter kunnen inspelen op de uitdagingen van onze opdrachtgevers in de publieke sector. Dus wie je ook bent, bij Morgens mag jij je beste zelf zijn en zijn we vooral benieuwd naar jou.
Dit krijg je ervoor terug
Dit alles binnen een hecht en gezellig team met passie voor wat we doen.
Wij vinden onderlinge verbinding super belangrijk. Jij spreekt of ziet je nieuwe collega’s
Nieuwsgierig? Neem vast een kijkje: Over ons - Morgens.
Wij hopen dat jij
Hiernaast heb je
Impact maken? Reageer!
Solliciteren is eenvoudig:
Wil je eerst meer informatie hebben of twijfel je of jouw profiel aanknopingspunten heeft met onze functie? Neem dan gerust contact op met onze Office via info@morgens.nl of 071-3313640. Wil je met een consultant spreken die dit werk al doet? Bel dan met Marije Overbeek via 06-12192515.